Strona Główna

 

Zmiana w usłudze 3D Secure i realizacji transakcji kartami w Internecie od 2021r. - zobacz szczegóły

 

 

 

Nowe godziny pracy Banku dla Klientów

Od 02.11.2020 r. (Poniedziałek) obowiązują nowe godzin otwarcia Banku dla Klientów tj.

Poniedziałek

 

7:30 -17:00

 

Wtorek – Piątek


7:30 -15:00

 

Filia Banku w Wadowicach Górnych

czynna w godzinach:

 

8:30 - 15:00

 

 

Szanowni Państwo

Po piątkowej decyzji bankowego Funduszu Gwarancyjnego dotyczącej Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedziba w Sanoku, zaczęły docierać do nas sygnały o nieetycznych działaniach kilku banków komercyjnych.

Chodzi o rozpowszechnianie, w różnej formie i treści nieprawidłowych informacji o złej kondycji finansowej naszego Banku i innych Banków Spółdzielczych.

Działania te maja oczywiście na celu pozyskanie, w sposób daleki od zasad uczciwej konkurencji Klientów Banków Spółdzielczych.

O tych działaniach została powiadomiona Komisja Nadzoru Finansowego  w Warszawie, która w trybie natychmiastowym skierowała pismo dyscyplinujące do banków stosujących tego typu praktyki.

 

                                                                                                          Zarząd Banku

 

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS podwójnie chronione

 

Materiał informacyjny klienta 23 stycznia 2020r.

W ostatnim czasie wiele publikacji w mediach było poświęconych aktualnej sytuacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Warto jednak podkreślić, że bank ten realizował własną koncepcję rozwoju, w oderwaniu od głównego nurtu spółdzielczego sektora bankowego. Podjęte przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny działania wobec Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku, nie mają wpływu na bezpieczeństwo pozostałych Banków Spółdzielczych.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku nie był zrzeszony w żadnym zrzeszeniu Banków Spółdzielczych funkcjonujących w Polsce w odróżnieniu od pozostałych Banków Spółdzielczych działających na terenie Podkarpacia. W regionie tym swoją działalność prowadzi 36 Banków Spółdzielczych i wszystkie są zrzeszone w Grupie BPS. Są bezpieczne, stabilne i dobrze zarządzane. Poza działaniem w ramach Grupy BPS, są one także członkami Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.

Co w praktyce – z punktu widzenia klienta Banku Spółdzielczego – oznacza przynależność do Systemu Ochrony? Przede wszystkim bezpieczeństwo złożonych w nim depozytów oraz gwarancję płynności i wypłacalności samego Banku. Jest to szczególnie istotne dla bezpieczeństwa środków samorządów lokalnych. System Ochrony, dysponujący środkami pomocowymi w kwocie ponad 7 mld zł, zapewnia terminowe regulowanie przez Banki, będące jego uczestnikami, zobowiązań oraz bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w Bankach. Tym samym środki klientów tych banków mają podwójną ochronę: Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz Systemu Ochrony.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS z regionu Podkarpacia obsługują klientów w ponad 200 placówkach i zatrudniają ponad 1,5 tys. pracowników, generują dodatnie wyniki finansowe oraz są ważnym i stabilnym elementem polskiego sektora finansowego.

 

Korzystanie z Serwisu Banku Spółdzielczego w Radomyślu Wielkim (strony internetowe: http://www.bsradomyslwielki.com.pl) jest możliwe jedynie w przypadku akceptacji przez Użytkownika zasad Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z Serwisu oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności i używanie plików cookies. Brak akceptacji zasad Polityki Prywatności oznacza konieczność opuszczenia Serwisu. Polityka prywatnsci.

Akceptuj cookies na stronie.